خانه راهنمای خرید پیگیری سفارش پشتیبانی
محصولات مرتبط
موکاپ کارت ویزیت شیک ساده
موکاپ کارت ویزیت شیک ساده
قیمت : 4,000 تومان

موکاپ زیبای کارت ویزیت با پس زمینه چوبی

موکاپ زیبای کارت ویزیت با پس زمینه چوبی

این روز ها تبلیغات در فضای مجازی به یکی از بزرگترین راه حل های جدید بشر برای معرفی کار خود به مشتری شده است....تبلیغاتی که از انیمیشن گرفته تا فیلم های ویدیویی شامل یکسری محیط های تمیز مانند موکاپ ها می باشد که خیلی راحت و زیبا می توانید خود را به مشتری معرفی کنید.

موکاپ (mockup) چیست؟

موکاپ(mockup) اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش استفاده میکنند ، mockup ها فایل های آماده گرافیکی هستند که در موضوعات مختلفی مثل لوگو ، کارت ویزیت ، پوستر ، قالب سایت و … استفاده میشود . فایل های موکاپ(mockup) در نرم افزار فتوشاپ به صورت PSD ایجاد میشود و همان طور که گفته شد طراحان از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده میکنند . فرض مثال طراح گرافیکی اثری مانند لوگو طراحی میکند و میخواهد نتیجه اثر خود به صورت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ مشاهده کند ، بهترین راه استفاده از یک موکاپ برای نمایش نتیجه نهایی است که به بهترین شکل صورت میگرد و میتواند نتیجه را به مشتری نشان دهد تا رضایت مشتری جلب کند

به طور کلی mockup این امکان را به طراح میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و … تصمیم گیری کند.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

موکاپ کارت ویزیت با صفحه چوبی_1593443918_41315_782_1154.zip19.56 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 5,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت